Burtez Bursa Tez Medikal OSGB Hakkında

BURTEZ BURSA TEZ MEDİKAL OSGB 2012 yılında Bursa da bir TEZ MEDİKAL kuruluşu olarak hizmete başlamıştır. Bu yapı Bursa firması olarak bizlere bir kurumsal kimlik ve Türkiye çapında büyük bir organizasyonun parçası olma şansını vermiştir. Burtez Bursa Tez Medikal olarak Bursa ya bu kurumsal altyapı ile en iyi şekilde hizmet vermektir.

En büyük amacımız olan İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda kaliteyi ve standartları en üst seviyeye çıkarmaktır. Ayrıca Bursa ya ait yeni projeler sunmaktır;

DOSAB OSGB Projemizde bu kapsamda 2013 yılında hayata geçmiştir. Bu Proje DOSAB ve DOSABSİAD Yönetimindeki Başkanlarımız, Yönetim Kurulu üyelerimiz ve başından beri projeye inanarak destek veren DOSAB Genel Müdürümüzün değerli katkılarıyla şekillenmiş ve hayat bulmuştur.

Amacımız burada verilecek hizmetle yeni çıkan 6331 sayılı yasamızın tüm unsurlarını yerine getirmektir. Bizler işçi sağlığını bir bütün olarak ele alarak tek bir merkezden yönetimi sağlamak ve olması gereken koruyucu hizmeti sunmaktır. Ayrıca bu hizmetleri sunarken olabilecek tüm olasılıklar ve Acil durumları düşünerek bu hizmeti 24 Saat aktif olarak çalışan bir ekip ve tam donanımlı bir Acil Yardım Ambulansla bu hizmetleri verebilmektir.

Bizler bu hizmetleri verirken de işverenlerimize ekstra bir maliyet artışı getirmemeyi hedef olarak belirledik. Böylece hukuken yerine getirilmesi zorunlu olan bir hizmet en uygun maliyet ile en yüksek standartta vermekteyiz.

BURTEZ Bursa Tez Medikal Sağlık Turizm A.Ş. hava, deniz, yat limanı, tersane, kampüs, sanayi kompleksi, alış-veriş merkezleri gibi yoğun yaşam alanlarınada kendi durumlarına özel komple sağlık çözümlerini üreten bir markadır.

Tüm İşveren ve İşçilerimizin 2017 yılını sağlıklı ve iş kazası olmadan geçirebilmelerini temenni ederiz.

Misyonumuz & Vizyonumuz

Vizyonumuz; Ülkemiz sağlık hizmetlerinin çağdaş ve uluslararası standartlara taşınması için özellikli ve uzmanlaşmış sağlık ve eğitim hizmetlerinin geliştirilmesi amacıyla ulusal ve uluslararası toplu yaşam alanlarında etkin ve lider bir kurum olmaktır.
Misyonumuz; Çağdaş, etkili, rekabete açık, yenilikçi ve butik sağlık hizmetlerinin ulusal çapta yaygınlaştırılması ve uluslararası pazara taşınması amacıyla danışma, eğitim ve hizmet sunucu olarak belirleyici rol almaktır.